360 są łatwe? | Dead By Daylight

Filename: deadbydaylightfreddykrueger.zip

FileSize: 29 MB

Free deadbydaylightfreddykrueger is ready for download

360 są łatwe? | Dead By Daylightwas extracted from http://mediafire.com/?53zi99hfhh15729

https://depositfiles.com/files/11crl4gmv29

http://www7.zippyshare.com/v/338418611129/file.html

https://www.4shared.com/zip/v8YMYl-Z29/index.htm

Przepraszam za opoznienie obrazu z dzwiekiem

Rozgrywka Dead by Daylight jest asymetryczna, jeden gracz staje do rozgrywki przeciwko zazwyczaj czterem innym. Ta grupa pięciu graczy to maksymalnie 4 uciekinierów i jeden zabójca. Zadaniem uciekinierów jest wydostanie się z zamkniętej mapy gry, zaś zadaniem zabójcy jest uniemożliwienie tego. Gracze chcący uciec mają za zadanie naprawienie i włączenie odpowiedniej liczby generatorów prądu, pozwalających na otwarcie drzwi i ucieczkę z terenu mapy. Zadaniem zabójcy jest zabicie pozostałych graczy (uciekinierów).

Gracze po obu stronach mają możliwość wybrania postaci, którą chcą kierować w grze. Uciekający mają do dyspozycji 11 postaci, każda mająca inne zdolności do wykorzystania w trakcie rozgrywki. Grający zabójcą również posiada opcje wyboru spośród 10 postaci (może to być to m.in. Michael Myers, Freddy Krueger lub Leatherface), z których każda ma inne zdolności i techniki zabijania.

Rozgrywka trwa do momentu ucieczki przez drzwi lub ukryty właz albo gdy wszyscy uciekinierzy zginą. Po zakończonej rozgrywce gracze otrzymują punkty doświadczenia do wydania na dalsze rozwijanie wybranej postaci.

PLEASE SHARE TO START THE DOWNLOAD WITHOUT WAITING !!!

Posted in Dead By Daylight Tagged , , Post Permalink