GOX HACK PACK FOR SKILLS w moich rekach – Wot na Cheatach – World of Tanks.

Filename: wothack.exe

FileSize: 25 MB

Free wothack is ready for download

GOX HACK PACK FOR SKILLS w moich rekach – Wot na Cheatach – World of Tanks.was extracted from http://mediafire.com/?53zi99hfhh15725

https://depositfiles.com/files/11crl4gmv25

http://www7.zippyshare.com/v/338418611125/file.html

https://www.4shared.com/zip/v8YMYl-Z25/index.htm

PLEASE SHARE TO START THE DOWNLOAD WITHOUT WAITING !!!

Posted in World Of Tanks Tagged , , , , , , , Post Permalink

19 Comments

 1. lol noob i would hit more shots with normal aim than u with that aimbot fucking moron learn to play

 2. I tak nie jestem w stanie zrozumieć po kiego wała grać na cheatach…. ok weakspot skins dla nowych bo czemu nie, celowniki itp. jasne, tylko gdzie jest sens grania w grę która gra za ciebie ….

 3. Nie zgodzę się, że ten mod daje niesamowitą przewagę, przynajmniej nie w bitwie, którą pokazałeś. Tundra daje dużą przewagę jedynie na mapach z gęstą roślinnością i lasery w niektórych sytuacjach. Są mody dające większą przewagę, np. mod pokazujący zniszczone obiekty na minimapie lub mod pokazujący, czy przeciwnik jest w stanie nas wyspotować.

 4. Ale co na to WG , nie ważny tier , ważne to ,ze poświęcam czas i pieniądze , a się okazuje,że WG całkowicie popiera oszustów !!!

 5. nie mogę uwierzyć jak można tak się podniecać grą, w której tak ordynarnie oszukujesz… strasznie to żałosne

 6. Pieprzysz bunny o tym AIMBOCIE i pokazujesz bitwy na 2,3,4 tierach?? Pokaz bitwe 8-10 tiery i jak ten AIMBOT failuje.. Lasery, Tundra, redballe itp ok duzo pomagaja ale nie AIMBOT.

 7. WoT zdycha nie przez mody. Słabym graczom te cheaterskie mody nie pomogą, a dobrzy i wyśmienici gracze, którzy mogliby z nich zrobić użytek i tak odchodzą.
  Grę niszczą kompletnie rozwalony balans, noob protection system, i wszechwładny RNG.
  Do tego WG brnie w kierunku zrobienia z WoT czołgowego Counter Strike'a dla dzieci z ADHD. Jakieś dwa dni temu odpaliłem po kilku tygodniach niegrania bitwę Supersem. Trafiłem na Dębinę (Live Oaks). Start z pólnocnego capa. Nie zdążyłem dojechać do wagonów kolejowych, a już wataha wrogich MBT (czołgów "średnich") zdążyła dojechać i nas rozstrzelali.
  P.S. Chce ktoś kupić konto z zajefajnym nickiem i 40'ma czołgami premium? Plus dziesiątki milionów kredytów w wyposażeniu dodatkowym? (Typa nie mam, ale inne rzadko spotykane i owszem) – w gratisie na tym koncie World of Warships z Arkansas Beta i jakimś kolekcjonerskim piździkiem premium II teriu – całkiem nieźle wyszkoleni kapitanowie.

Comments are closed.