Modyfikacja HARDSCOPE w World of Tanks (mod)

Modyfikacja HARDSCOPE w World of Tanks (mod)

Download: http://adf.ly/NX6DL Mod stworzony przez Andrey Hard Link dla PanMr99 http://adf.ly/NfoNH.
Video Rating: 4 / 5

PLEASE SHARE TO START THE DOWNLOAD WITHOUT WAITING !!!

Posted in World Of Tanks Tagged , , , Post Permalink

25 Comments

 1. Mi również nie pokazuje statystyk pancerza w wersjo 0.8.5 (najnowsza wersja celownika ze strony oczywiście jest) Zainstalowany jest poprawnie (sporo już zainstalowałem innych rzeczy). nawet po wyczyszczeniu i wgraniu samego celownika nie ma pancerza

 2. Prawdopodobnie źle zainstalowałeś. Ciężko jest pomóc gdy nie widzę tego co robisz więc musisz poradzić sobie jakoś sam.

 3. A i jeszcze jedno- nie działają mi żadne statystyki tanków wiesz co z tym zrobić? Ściągnąłem też drugi celownik który także miał pokazywać statsy i też nie działa. Pomożesz?

 4. Chcesz to płać, ja tam w prawym górnym zawsze klikam “skip ad” i pobieram za darmo:)

 5. ej proszę bo ja przypadkowo usunołem plik settings.mo znajdulący się w LC_MESSAGES

 6. a powiedz mi Władziu, który odpowiada za pokaz czołgu kiedy na niego nacelujemy? Bo możliwe że go usunę, gdyż nie za bardzo mi się on przyda. Sam celownik, oraz ładowanie naboju do komory extra 🙂

 7. Nie widzę powodów do tego by był nielegalny. Zresztą kto i jak Ci udowodni co tam masz na kompie 😉

 8. dzięki Władziu. Teraz działa :). Aha, pytanko. Rozumiem, że jest on w pełni “legalny” tak? Bo słyszałem, że niektóre mody są “nielegalne” ….?

 9. d:/worldoftanks/RES_MODS/0.8.4/ dodajesz foldery i musi działać. Upewnij się, że w opcjach gry NIE MASZ zaznaczonego “celownik serwerowy”. Jeżeli masz to celownik będzie cały czas standardowy.

 10. Wytłumacz dokładniej, bo mi coś ten Twój mod nie działa. Ściągłem,następnie “pobrane”, otwieram i mam 4 pliczki. Następnie otwieram D/worldoftanks/0.8.4. tworzę flash/gui, kopiuje te 4 pliczki, wklejam do gui, odpalam grę – celownik standardowy. No ręce opadają….

 11. Cześć. Na jakich grasz istawieniach graficznych? Mógłbyś wkleić screena? Z góry dzięki :). Pozdrawiam

 12. obczaił ktoś jak zrobić aby celownika nie podmieniało tylko wyświetlała się grubość pancerza??

Comments are closed.