24 Comments

 1. Ok niema problemu 🙂 Zdjęcia wstawię na twojego facebooka, albo gdzie tam zechcesz 🙂
  I podkreślam, że mam moda co całkiem usuwa drzewa i krzewy.

 2. Zainstalowałem tego moda co całkiem usuwa drzewa i z 20 fps mam 50 fps więc coś w tym chyba jest?

 3. Zanim nagrałem pierwszy film o tym modzie (do 0.8.3 albo 4) pisałem do supportu i wypowiedź oparłem na ich odpowiedziach.

 4. Więc krótko. MOD JEST LEGALNY. (mimo to nie polecam – mała zmiana w fps, a gdy nie widać krzaków nie wiadomo gdzie się schować i gdzie ktoś może być schowany).

  Zanim nagadasz coś o legalności poczytaj forum WG najlepiej anglojęzyczne a nie powielasz zasłyszane teorie. WG parokrotnie odpowiadał na skargi odnośnie graczy korzystających z tego moda. Nie wpływa on na mechanikę gry więc kamuflaż będzie działał identycznie.

 5. Mod ułatwia ci grę, widzisz przeciwników za krzakami jeżeli ich wykryjesz lub ktoś z twojego teamu.

 6. Kurcze, kiedy wyjdzie ten mod na wersję 0.8.6 bo chcę go użyć do ogarnięcia nowej mapy bo jest tam strasznie dużo drzew i krzaków i nic nie widać. Można się także nauczyć gdzie się fajnie schować. Mod nie polecam na dłużej bo psuje zabawę i tobie i innym graczom. Bardzo proszę, aby ktoś odpowiedział na mój komentarz i dał info o jakieś stronce twórcy/i lub forum. Lub też jakieś info że już jest na wersję 8.6. Z góry thx!

 7. Rozmawiałem z naprawdę wieloma osobami mającymi słabsze lub lepsze maszyny. I wszyscy mówili że nie ma różnicy w fps. Stąd to stwierdzenie. Jak podeślesz screeny z modem i bez i będzie widoczna różnica nagram sprostowanie 🙂

 8. WG zainstalowało na ruskim serwerze specjalne oprogramowanie wykrywające takie “cheaty”. Na “szczęście” u nas jeszcze go nie ma:P

 9. Ponieważ poprawiasz sobie w ten sposób widoczność ? Wyobraź sobie las, a w nim czołg jest kamuflaż. Nagle znika las więc brak kamuflażu duży minus dla przeciwnika = nie równa gra = cheat.

 10. Napster kiedy mod dźwiękowy? Sory że pociskam,bo pytam już chyba z trzeci raz,ale obecne dźwięki w wot-cie tak mnie denerwują…. że może pomożesz coś z tym zrobić
  (a jesteś w tym chyba najlepszy!!!?) 🙂

Comments are closed.